Teslimat ve İade

Teslimat Bilgileri:

·       Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince Türkiye'nin her bölgesine gönderilmektedir.

Yurtdışı gönderilerimizde kargo fiyatı değişiklik gösterdiğinden kargo fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

·       Alışverişleriniz için belirlediğimiz kargo bedeli bulunduğunuz noktaya göre değişecektir.

·       Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra, adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz telefon numaranıza istemeniz durumunda kargo takip numarası veya kargonuzun durumunu sorgulayabileceğiniz iletişim bilgileri gönderilecektir.

·       Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilen ürünleriniz normal şartlar altında 48 saat içerisinde size ulaştırılacaktır. Koli ebatlarından dolayı Aras Kargo ile gönderilemeyen Plastik Rahle Ürünleri Şehirler Arası Ambar Firmalarıyla ücretsiz olarak size en geç 7 gün içerisinde il ve ilçe merkezlerinde adrese teslim olarak ulaştırılacaktır.

·       15:30 öncesinde tamamlanan siparişleriniz normal şartlarda aynı gün kargoya verilir. (Stoklarımızda olmayan ürünlerimiz hariç)

·       www.camidonanimi.com  'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (Kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi Üye girişi yaparak Hasabım bölümünden görebilirsiniz.

·       Adresinize gönderilen siparişinizi teslim almadan önce kontrol ediniz. Eğer ürünler hasarlı ise tutanak tutturunuz ve siparişi teslim almayınız. Lütfen info@camidonanimi.com adresine bilgi veriniz. Sizinle yeni teslimat için irtibata geçilecektir. Ürünün tesliminden sonra doğacak hasar ihbarı www.camidonanimi.com  'u bağlamaz ve tazmin ya da iade alma yükümlülüğü doğurmaz. Alıcı sözleşmeye aykırı davranış sebebiyle AYIPLI MAL İHBARI HAKKINDAN feragat etmiş sayılır.

·       Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda İSTANBUL MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

Değişim ve İade Bilgileri:
Websitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünler gereksinimlerinizi karşılamıyorsa değişim veya iade işlemi yapabilirsiniz.
Websitemizden alınan ürünlerin iade veya değişiminin yapılabilmesi için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

 

1- Faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

2- Kullanılmamış olması, Hasar görmemiş olması gerekir

3- Satış anında belirtilen veya ürün açıklamasında iade ve değişim yapılamayacağına dair ibare bulunan ürünlerden olmaması gerekmektedir.
4- Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını bizi arayarak öğrenmeniz ve sadece o kargo firması ile göndermeniz veya elden teslim edilmesi gerekmektedir.

5-  "Mesafeli Satış Sözleşmesi "F" ve "G" maddelerindeki hükümlere aykırı olmaması gerekir.
 

İade veya değişim sebebi ürün kusurundan kaynaklanmıyorsa ve satış şartları eksiksiz yerine getirilmişse değişim ve iade masrafları ve diğer oluşabilecek sorunlar "ALICI" tarafından karşılanacaktır.
İade veya değişim sebebi ürün kusurundan veya satış şartlarındaki eksiklikten kaynaklanıyorsa değişim ve iade masrafları "SATICI" tarafından karşılanacaktır.